O FIRMIE

W dobie wszechobecnego internetu, coraz szybszych połączeń oraz sklepów internetowych często zdarza się, że nie do końca wiemy jak, tak naprawdę, prezentuję się nasz wymarzony przedmiot. Zdjęcia, choćby najlepiej wykonanie, nie są w stanie zilustrować nam wszystkich szczegółów, bo albo kadr nie taki, albo nie z tej strony. Zawsze coś jest schowane, ukryte, bądź nie do końca wyeksponowane we właściwy dla nas sposób.

Tu właśnie wkracza technologia 3D oraz 360Studio. Przedmioty można dowolnie obracać, zatrzymywać lub powiększać. Zobaczysz każdy szczegół, detal z wybranej przez Ciebie strony, nawet w powiększeniu. Po to właśnie stworzyliśmy nasze studio, żeby zakupy stały się przyjemnością, a Twoi klienci byli usatysfakcjonowani.

Poza wykonywaniem zdjęć obrotowych przedmiotów zajmujemy się również tworzeniem panoram sferycznych oraz spacerów czy wycieczek multimedialnych. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na jak najbardziej prawdziwe przedstawienie otaczającej nas rzeczywistości.

Oferujemy:

  • Wysoką jakość
  • Krótkie terminy realizacji
  • Korzystne ceny

Fotografią zajmujemy się już od kilku lat. Jesteśmy pasjonatami w tym co robimy dlatego też każdy projekt jest przez nas wykonywany solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Możemy zapewnić, że dotrzymujemy terminów, które ustalimy z Tobą po zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami. Nasza młoda a zarazem doświadczona ekipa gwarantuje pełen profesjonalizm a dodatkowo, nie mamy wygórowanych cen. Działamy w mieście Królów Polskich - Krakowie.

Współpracowaliśmy / współpracujemy m.in. z:

Próbki zdjęć można zobaczyć w portfolio oraz na powyższych stronach.

 

>
Logowanie do panelu klienta
>
Masz pytania ?