TECHNOLOGIA

ZDJĘCIA OBROTOWE W naszej działalności wykorzystujemy specjalnie zaprojektowany przez nas 3D Box, stworzony do zdjęć 3D oraz najlepsze narzędzia programistyczne do obróbki grafiki. Sprzęt fotograficzny to również aparaty uznanych światowych marek. Wiele lat  działalności oraz nasze doświadczenie pozwala nam powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.

pic

Wykonane zdjęcia poddajemy starannej obróbce. Następnie magazynowane są na jednym z naszych serwerów, co zapewnia stały dostęp z całego świata o każdej porze dnia i nocy. Jest to również pełna gwarancja bezpieczeństwa danych. Zdjęcia mogą być również przekazane klientowi do dowolnego zastosowania i umieszczenia przez niego w wybranym miejscu. Domyślnie są to 32 zdjęcia, może to być również 8/16/64 zdjęcia, w zależności od zamówienia. Do wszystkich zdjęć wykonanych w technologii 3D dołączany jest skrypt pozwalający na obroty w prawo, lewo, powiększanie oraz zatrzymanie w dowolnym momencie. Możemy również stworzyć animowanego GIF'a (tu nie ma możliwości sterowania), który można umieścić np. na aukcji internetowej. Po zrealizowaniu zlecenia otrzymasz dostęp do Strefy Klienta, gdzie automatycznie generowane są podglądy oraz dostępny jest kod html do wklejenia na swoją stronę.

 

            

Zdjęcia są po zrobieniu poddawane obróbce graficznej a następnie składane w animację 360.

PANORAMY SFERYCZNE Do tworzenia panoram sferycznych używamy wysokiej jakości aparatów fotograficznych wyposażonych w markowe obiektywy szerokokątne oraz statywów obrotowych. Najnowsze technologię oraz nowoczesne programy graficzne pozwalają nam do minimum skrócić czas składania zdjęcia panoramicznego a co za tym idzie również spacerów i wycieczek wirtualnych.

W trakcje realizacji zlecenie będziesz informowany o postępach prac a także dostaniesz dostęp do serwera, gdzie będziesz mógł obejrzeć wersje robocze Twojego projektu. Po zakończeniu prac, każdy zamawiający dostaje od nas płytkę wraz z gotowymi plikami oraz wszystkimi zdjęciami składowymi.

     Najnowocześniejsza technologia i bezpieczeństwo danych to nasze motto.

 

>
Logowanie do panelu klienta
>
Masz pytania ?